O mnie


Do niedawna nałogowa zakupoholiczka - po urodzeniu dziecka priorytety się zmieniają. :) Jednak wciąż wielbicielka dobrego i wygodnego stylu. Kocham modę, ale nie fanatycznie.
Od dawna przeglądałam setki blogów - naszych polskich jak również zagranicznych. Niektóre są naprawdę fantastyczne. Są takie, bez których nie zaczynam dnia. Podziwiam pasję i zaangażowanie dziewczyn, ich styl, wyczucie smaku i piękne stylizacje. Któregoś dnia stwierdziłam, że i ja spróbuję wyrażać swoją opinię publicznie. 
Żeby była jasność - nie uważam się za fashionistkę, stylistkę czy wizażystkę. Prezentuję na blogu to co lubię, co mi się podoba, co podziwiam i co mnie zachwyca. Opiszę przede wszystkim to co zwróciło moją uwagę.  Czasem coś skrytykuję - mam do tego prawo, bo to mój blog :). Wyrażam tu swoje zdanie i nie zawsze musicie się z nim zgadzać. Stworzyłam bloga z czystej pasji i cieszę się, że mogę ją odkrywać każdego dnia. Na zdjęciach czasem zagości Luka - moja kochana suczka, która dla mnie modna będzie ZAWSZE :).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Doceniam każdy komentarz. Wiem wtedy, że ktoś to chociaż czyta :).
Komentuj!